ÜRÜNLERİMİZ

prefabrik prefabricatedPREFABRİK
Tek ve çift katlı prefabrik evler, Cumbalı prefabrik yapılar...Tüm prefabrik yapı çeşitleri, resimler.. TIKLAYINIZ...r

 

 

konteyner container

KONTEYNER
Çok amaçlı modüler yaşam konteyner üniteleri
her türlü ihtiyacınız için üretilmektedir. Kolay monte edilebilir, her yere rahatlıkla taşınabilir .Tüm konteyner resimleri... TIKLAYINIZ...

 

PREFABRİK KONUTLARIN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Prefabrike hazır yapılar amacına göre geniş ve uzunlukları değişken, istenilen her türlü yerleşim alanına uygulanabilecek şekilde çevre koşuları da dikkate alınarak imal edilmektedir. Prefabrike evler, ses-ısı izolasyonu, yangın ve depreme dayanıklılığı bakımından uluslararası standart ölçülerinde hazırlanır. İsteğe göre değişik seçenekli malzemeler de kullanılır. Özel temel gerekmeden vinç ihtiyacı olmaksızın çevreyi kirletmeden kısa sürede monte edilir. Özellikle bağ evi, yayla evi, yazlık ev, kışlık ev, motel ve tatil köyleri için pratik ve ekonomik çözümdür..>>>tıkla....

 
 
BETOPAN PANEL PREFABRİK YAPILAR        

Bir çok avantajlarının olmasıyla beraber, Prefabrik Modüler yapılar, hızla ihtiyaç sahiplerinin emrine ulaşmaktadır.Tüm ihtiyaçlarınıza uygun hale getirilen yapılarımız, bize sunduğunuz yere ön çalışmalar ki bunun içinde, elektrik tesisatlarının çekilmesi vb. yapıldıktan sonra montaj işlemine geçilir ve yapılarımız en kısa sürede, siz ihtiyaç sahiplerimizin emri altına girer.

 
 
 
 
ÇELİK LÜKS KONUTLAR
Firmamız tarafından satışı yapılan "ÇELİK KONUTLAR" ın resim ve teknik çizimlerini burada bulabilirsiniz
FIBER CEMENT PREFABRİK KONUTLAR        

Her ne kadar asbest değilse bile sonuç olarak sentetik olan ve insan sağlığı üzerinde uzun vadede ne gibi zararlı sonuçlar doğuracağı bilimsel olarak kanıtlanmamış elyaflar yerine tamamen doğal elyaf olan selüloz elyafı, çimento ve öğütülmüş silis kumu karışımdan elde edilen fibercement ürünler özellikle iç ve dış cephe kaplamasında kullanılan düz levha üretiminde daha fazla tercih edilmiştir.

 
 
 
 
KARMOD KABİNLER
Karmod modüler kabin sistemleri TSEK ve ISO 9001 – 2000 belgeli ve marka tescillidir. Karmod kabinler üretim teknolojisinden gelen dış hatlardaki soft kabartma çizgileri pencere üzerinde damlacık çıkıntıları kapı pencerenin uyumluluğuyla göz kamaştıran bir estetiğe sahiptir.Karmod ferah iç mekanı, ergonomik yapısı, konfor ve rahatıyla siz değerli müşterilerimize kullanım kolaylıkları sunar.
KONTEYNERLER        

Ülkemizde ve dünyamızda ofis yaşam konteyner çelik mono blok yapı olarak yalnızca şantiye binaları veya deprem sonrası acil barınma gereksinimleri hariç ofis konteyner insanların ihtiyaçlarını ve yaşamlarını karşılamak amacıyla çoğunlukla dış yüzeyi çelik metal bükme sacdan oluşturulan izolasyonlu çelik yapı elementleri ile yapılan ve genellikle tek katlı veya çok katlı olan yaşam konteyneri akla gelmektedir.

 
 
MODÜL SİSTEM KONTEYNERLER        
Üzeri film kaplı COIL COATING sistem hazır boyalı sac gövdeli modül yapı.
Konteynerler l.tip olarak 2.40X6.00X2.60 m, 2.tip olarak 3.00x7.00x2.60 m ebatlarında imal edilmektedir.
Konteynerlerin yaklaşık

 

IŞIK YAPI METAL PREFABRİK YAPI

  "Bölgenin tek prefabrik yapı metal ustası" 

www.isikyapimetal.com    info@isikyapimetal.com    

TELEFON: 0272 213 19 82   GSM: 0532 374 15 64

MERKEZ: 2. Belediye Çarşısı, Kat:2, No:60  FABRİKA: 2. Küçük Sanayi Sitesi, 15.Ada, 3.Blok, No:10  AFYONKARAHİSAR

AfNet